علت عجیب پرستش یک بچه توسط روستائیان +عکس

علت عجیب پرستش یک بچه توسط روستائیان +عکس

ساکنان روستایی در هند برای دیدن این پسر کیلومترها راه را هر روز می پیمایند تا او را بپرستند!
تصویر علت عجیب پرستش یک بچه توسط روستائیان  +عکس

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، یک پسر ۸ ساله در یکی از روستاهای هند توسط مردم روستا پرستیده می شود. افراد محلی اعتقاد دارند “دولها سینگ ” به علت داشتن دمی در پایین کمر خود نشانه ای از جانب خدایان است. این پسر در ابتدا در حالی که مقداری مو در پایین کمر وی دیده می شد به دنیا آمد اما با گذشت زمان این موها شروع به رشد کردند و تبدیل به یک دم شدند. خانواده وی به علت اینکه کوتاه کردن این دم را نحس می دانستند از بریدن آن خودداری کردند.


سهیب سینگ ، دایی این پسر در این خصوص گفت: مادر دولها تصمیم داشت تا دم پسرش را کوتاه کند اما پیش از اینکه بتواند این کار را انجام دهد از دنیا رفت. حالا من وظیفه نگهداری از وی را بر عهده دارم و تصمیمی برای کوتاه کردن دمش نداریم.”

مردم از سراسر روستا برای دیدن این پسر به خانه آنها می روند و در مقابل وی شروع به خواندن دعا می کنند.

خاله ” دولها ” در این مورد می گوید: “مردم روستا هر روز به دیدن خواهر زاده ام می آیند. هنگامی که وی با خواهرم زندگی می کرد مردم با پیمودن کیلومترها راه، به خانه آنها می رفتند و با لمس دم ” دولها ” برای خود آرزوی خوشبختی می کردند.”

دولها معتقد است که دم وی نعمتی از طرف خدایان هندویی است. وی گفت: ” مردم هر روز برای دیدنم می آیند و خواستار دعای من برای نعمت و برکت زندگی شان هستند. علت آن را نمی دانم اما آنها فکر می کنند من نشانه ای از طرف خدایان هستم.”

وی افزود: “برخی از کودکان با دم من بازی می کنند. آنها دوستان من هستند و قصدشان آزار رساندن به من نیست.”

نوشته علت عجیب پرستش یک بچه توسط روستائیان +عکس اولین بار در دانلود آهنگ. پدیدار شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *